Je příliš brzy se chlubit Arsenálem

Arsenal bude hrát proti Fotbalové Dresy Leicester City doma. Před zahájením hry se na konferenci zúčastnil trenér Emery. Meč se týká deseti po sobě jdoucích vítězství.

Poslední 5-1 vítězství nad Fulhamem inspirovalo mnoho fanoušků. Arsenal, který získal vítěznou sérii 9 zápasů, získal pouze 2 body za sebou. Ale pokud jde o tuto hru proti Leicester City, Emery varovala fanoušky: “Stále potřebujeme zlepšit sebe. Stejně jako poslední zápas proti Fulhamovi, Přestože jsme získali velké vítězství, Ale myslím, že se nám to daří v prvních 45 minutách. ”

“Pokud si pamatujeme hru s Watfordem, I když jsme vyhrál, nehráli jsme hru, kterou chtěl Arsenal. Pro mě bude Arsenal Dres zápas proti Leicester City velmi obtížné. Leicester City je jasný tým, který je konkurenceschopný. Mají velmi dobré hráče, Potřebuji hráče Arsenalu, aby přišli s lepším stavem než předchozí zápas, aby čelili soupeři. ”

Manchester City by neměl dovolit aby tato osoba udělala pokutový kop

Keon řekl ve sloupci, Manchester City Fotbalové Dresy Guardiola nedovolil, aby Mahrez udělil pokutový kop. Protože jeho penalizace je velmi špatná.

Keon se domnívá, že Guardiola by neměla vidět pokutový záznam Mahreze. Jinak nebude moci přijmout tak důležitý trest. “Z pohledu Mahreze, Je novým hráčem v Manchester City. V prvních dnech Etihadu nebude dobře. On také nepřišel s přesvědčivým výkonem. Sledoval jsem jeho zápas v ligovém poháru. Nemyslím, že všechno udělal. ”

“Věřím, že Guardiola nezná pokutu Manchester City Maharez. Protože cítím, že je upřímný člověk. Manchester City Dres Mahrez ztratil pět z posledních osmi zápasů v Premier League. Nicméně, on zaznamenal více gólů než Manchester City. ”